Dlaczego warto wybierać maszyny rolnicze Manitou?

Wybór maszyn Manitou nie ogranicza się tylko do tych, z którymi marka ta jest najczęściej kojarzona, tj. do koparko-ładowarek. Manitou produkuje również popularne wózki widłowe, maszyny rolnicze i podnośniki wykorzystywane w wielu branżach. Odkryj cechy najbardziej lubianych maszyn Manitou i korzyści płynące z wykorzystania ich do prac budowlanych, magazynowych i przebudowy.

Poznaj historię i asortyment Manitou

Grupa Manitou to międzynarodowa korporacja założona ponad 60 lat temu przez rodzinę Braud. Francuska firma Manitou produkuje sprzęt dla trzech głównych sektorów działalności:

  • rolnictwa,
  • budownictwa,
  • przemysłu.

Grupa produkuje różnorodne urządzenia, takie jak ładowarki teleskopowe, w tym obrotowe i ciężkie wózki widłowe do pracy w trudnym terenie, półprzemysłowe i przemysłowe, kompaktowe (przegubowe) ładowarki, platformy robocze, sprzęt do przechowywania i akcesoria. Marka Manitou, której dystrybutorem jest firma Agromix jest jedną z topowych marek ładowarek rolniczych produkowanych w Polsce. Dzięki prawie 50-letniemu doświadczeniu w produkcji sprzętu rolniczego maszyny te są uważane za solidne, dobrze zbudowane, cechujące się wyrafinowanym designem.

Dlaczego warto kupować sprzęt producenta Manitou?

Manitou dostarcza ładowarki oznaczone symbolami MLA (ładowarki przegubowe) i MLT (maszyny teleskopowe) do użytku w gospodarstwach rolnych. Francuski producent oferuje pod tym względem bardzo szeroki wybór. Podstawową zaletą ładowarek teleskopowych marki Manitou stosowanych w rolnictwie jest ich regulacja wielkości, co umożliwia wydajną pracę tych maszyn wewnątrz budynków gospodarczych. Ładowarki teleskopowe wyróżniają się dużym udźwigiem i wysokością podnoszenia przy stosunkowo niewielkich wymiarach. Teleskopy to zwinne, ekonomiczne i przyjazne dla środowiska urządzenia. Kluczową cechą tych maszyn jest idealna masa, która gwarantuje stosunkowo duży udźwig i niskie zużycie paliwa. System Eco Stop, który jest dostępny w linii Manitou MLT, automatycznie wyłącza silnik na biegu jałowym, gdy kierowca opuszcza kabinę na okres od jednej do trzydziestu minut, zgodnie z ustalonym harmonogramem. W konkursie SIMA Innovation Awards funkcja Eco Stop, chroniąca przed nadmiernym zużyciem paliwa i silnika, zdobyła brązowy medal.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *