Jak nie zepsuć pierwszego wrażenia na portalu randkowym?

Jeśli miałbym zdradzić Ci tylko jeden, najważniejszy tip odnośnie tworzenia profilu na aplikacjach bądź stronach randkowych, powiedziałbym coś banalnego, ale jednocześnie naprawdę wartego stosowania: Bądź jak najbardziej “normalny”. Dlaczego?

Bez względu na to, kim jesteś, zazwyczaj szukasz kogoś na “podobnym poziomie” co Ty. Szukasz normalnej dziewczyny, a nie królowej lub modelki.

Inni ludzie też szukają normalnych ludzi.  Nie ma nikogo, kto chciałby spotkać się z kimś, kto jest zbyt skomplikowany, zbyt zajęty, zbyt przytłaczający lub kimś, kto jest zbyt ponad nimi.
Jasne, każdy facet mówi, że chce tej gorącej modelki z najlepszymi atutami, ale najważniejsze jest to, że naprawdę szukają kogoś, kto jest bardziej normalny, kto okazuje się być ładny, ale nie z wyższej ligi, niż oni sami.
Ale jak to?  Czy na tym świecie nie wszyscy myślą najpierw o wyglądzie?

W rzeczywistości ludzie bardziej szukają tych, którzy są normalni, ponieważ nie chcą czuć się lub zostać odrzuceni.  Wszyscy boimy się odrzucenia i na poziomie randek internet -owych jest tak samo.
Pomyśl o wszystkich chwilach, kiedy wychodziłeś do baru lub innych miejsc i myślałeś: „Ona jest ładna, nigdy nie miałbym z nią szansy”.  Lub inne takie komentarze.  Z tego powodu dziewczyny i faceci powinni pamiętać, że ich profil i zdjęcia w profilu powinny być poza wszystkim innym normalnym.
Nie staraj się wyglądać jak supermodel, bo wyglądasz wtedy jak fałszywy profil. Nie próbuj zwiększać swojego znaczenia, mówiąc, że masz inną pracę niż serio mas.  Nie mów, że masz szczególne cechy, kiedy tak naprawdę ich nie masz.
Ludzie szukają kogoś, komu mogą zaufać. A nie kogoś “napompowanego” pozytywnym opisem jak balon.

Twoja ważna wskazówka na dziś jest taka, że ​​jeśli chcesz, aby ktoś do Ciebie napisał lub skontaktowali się z Tobą, powinieneś wyglądać na normalną osobę, która jest szczęśliwa i pozytywna.  To ich wciągnie. Ale nie tylko pod względem profilu i zdjęć, ale także podczas randkowania online.
Oto, co mamy na myśli.  Kiedy już wejdziesz na scenę randkową, przekonasz się, że będą możliwości pogawędki z innymi.  Krótko mówiąc,  będziesz chciał rozmawiać z kimkolwiek we właściwy sposób. Bez przechwałek, ale i bez narzekania.

Pamiętaj, że normalność to jedno, a bycie nudnym co innego. Zawsze warto się czymś wyróżnić. Ale nie warto robić tego na siłę. I to tyle. Miej umiar we wszystkim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *