Jakie skrzynki najlepiej nadają się na wino?

Skrzynki na wino to produkty, które świetnie nadają się do podarowania trunku, ze względu na swoją trwałość i elegancję. Pozwalają na bezpieczny transport butelki i mogą zostać użyte przez obdarowanego w wybrany sposób. Najczęściej klienci potrzebują skrzynki na wino, szampana lub whisky. Alkohol jest popularnym prezentem z okazji ślubu, jubileuszu lub imienin. Jakie opakowanie wybrać, aby butelka nie uległa uszkodzeniu i ucieszyła obdarowaną osobę?

Jakie są rodzaje skrzynek na wino?

Najpopularniejsze skrzynki na wino są wykonane z drewna i sklejki. Odznaczają się ponadczasową elegancją i pasują do każdego prezentu i okazji. Mogą być zabejcowane, lakierowane lub woskowane. Występują też w różnych odcieniach, np. w kolorze naturalnego, jasnego drewna, ciemnego brązu, bieli lub mahoniu. W sprzedaży znajdują się klasyczne skrzynki na jedną butelkę, ale też mające dwie, trzy, a nawet sześć przegródek na alkohol. Dzięki temu, można wrzucić do nich też inny prezent, np. słodkości. Ponadto ze skrzynki da się usunąć przegródki, a obdarowany może wykorzystać opakowanie do przechowywania biżuterii, zdjęć, czy innych przedmiotów. Najczęściej Klienci wybierają skrzynki zasuwane, np. ze stylowym uchwytem ze sznurka jutowego lub skrzynki zamykane. Ciekawym pomysłem jest zakup oryginalnej skrzynki na wino, której zasuwka wykonana jest z drewna bukowego i może służyć jako deska do krojenia.

Jakie pudełko na wino wybrać?

Alternatywą dla zakupu skrzynki jest wybór pudełka na wino. Może być ono w odcieniach eleganckiej czerwieni, granatu bądź połyskujące, np. srebrne lub złote. Świetnym wyborem będzie karton fasonowy lub klapowy wykonany z tektury typu mikrofala. Można przyozdobić go ekologicznym sznurkiem w stylu boho lub satynową wstążką. Pudełko na wino może mieć wygodną rączkę lub wycięte okienko.

Gdzie kupić skrzynkę na wino?

Wysokiej jakości, eleganckie pudełka oraz skrzynki na wino oferuje producent artykułów reklamowych Feniks. Firma przygotowała szeroki wybór produktów do pakowania alkoholi i świadczy liczne dodatkowe usługi, takie jak personalizacja pudełek przez grawerowanie np. logo firmy, jej nazwy lub dedykacji. Oferuje też inne usługi znakowania, m.in. metodą sitodruku, druku UV, grawerowania laserowego i druku offsetowego. Produkowane przez nią skrzynki wykonane są z sosny i wyróżniają się idealnie gładką powierzchnią. Firma sprzedaje również skrzynie w stylu retro z naturalnie skornikowanego, woskowanego drewna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *