Czas na zmianę kuchni!

Wreszcie po kilku latach znaleźliśmy z mężem czas na całościowy remont naszej kuchni, która zdecydowanie wymagała zmian. Na pierwszy rzut poszły oczywiście ściany. Trzeba było wykuć wszystkie kafelki i zastąpić je innymi. W między czasie przyszła pora na podłogę. Zmieniliśmy gumolit na panele podłogowe, które wydawały się nam znacznie lepszym wyjściem.

Sufit pomalowaliśmy na biało, a reszta prac wykończeniowych zajęła parę dni. Nie pozostało nic innego, jak zamówić nowe meble. Tutaj pojawiły się drobne kłopoty, przez które nie potrafiliśmy dojść do porozumienia. Wiadomo, każde z nas posiadało całkowicie inną wizję. Po długich naradach wybór padł na modną czarno-białą kuchnię. Dodatkowo dokupiliśmy nowy piec oraz mikrofalówkę. Jedynie czego nam brakowało to akcesoria. Uwielbiam mieć w domu wszystko poukładane, więc potrzebowałam opakowania na herbatki i przyprawy. Mój wybór padł na zgrabne pojemniki na przyprawy, które możemy oczywiście podpisać.

Przynajmniej przestanę się gubić w tym co leży w szafkach. Do listy naszych zakupów mąż dołączył noże ceramiczne i zestaw sztućców, które jego zdaniem są oczywiście niezbędne. Jeszcze na koniec udało mi się go przekonać do kupna ekspresu do kawy. Wreszcie czas na odrobinę przyjemności dla mnie i będę mogła pić moją ulubioną espresso. Definitywnie uważam remont za skończony!